۳۰۷۳۷۴_۷۴۱

روز مادر در تقویم کشورها و فرهنگهای دیگر

روز مادر تقریبا در تقویم تمام کشورهای جهان وجود داره و مادر تو اون روز گرامی داشته می شه. بیشتر کشورهایِ هم فرهنگ سعی کردن با هم روز واحدی رو انتخاب کنن و اون رو جشن بگیرن. چند تا کشور هم مثل ما که انگار از دماغ فیل افتادیم و بقیه رو آدم حساب نمی کنیم، واسه خودمون مناسبتی رو انتخاب کردیم و اون رو جشن می گیریم. هستن کشورهایی مثل ما؛ مثلا ژاپن که زادروز همسر وقت امپراتور به عنوان روز مادر گرامی شمرده می‌شه یا تایلند که روز ملکه نمی دونم چی رو جشن می گیرن.
عمده ترین روزهای گرامی داشت جهانی روز مادر در کشورهای دیگه آخرین یکشنبهٔ مه، دومین یکشنبهٔ مه، ۲۰ مارس و ۸ مارسه. فقط جهت اطلاع عرض کنم که کشورهای عرب مسلمان ۲۰ مارس یا همون روز اعتدال بهاری(روز تحویل سال نوی شمسی) رو به عنوان روز مادر جشن می گیرن! جالبه نه؟! این که چیزی نیست، ما هم ۲۰ جمادی الثانی رو به عنوان روز مادر انتخاب کردیم خب!

روز مادر ۱۴۰۰

دیگه حرف های بودار رو بذاریم کنار، امسال بعد از دو سال روز مادر از سایه پاندمی بیرون اومده و پارین امسال براتون پیشنهاد هایی داره. ما پیشنهاد می کنیم برای مادرها و همسر عزیزتون هدیه ای بگیرید که جنبه سرگرمی هم داشته باشه. یعنی علاوه بر این که زیبا باشه، شادابی بیاره و طراوت بده، بتونه اونها رو هم سرگرم کنه. ما تراریوم های زیبای وابی کوزا و گلهای گلدانی  رو پیشنهاد می دیم که خانمها با رسیدگی به اونها بتونن سرگرم هم بشن.حالا ما تو این پست و این پست چند تا محصول و گل و گیاه مناسب رو معرفی کردیم که بتونید انتخاب کنید.

هدیه روز مادر
هدیه روز زن
هدیه روز مادر
هدیه روز مادر
هدیه روز مادر
هدیه روز مادر
موسسه گل و گیاه پارین واقع در منطقه الهیه تهران است. ما حیاط کوچکی داریم که سرشار از صفا و اکسیژن است. کرونا و تعطیلی یکساله تئاتر, از رونق افتادن این حرفه و کم شدن زمینه شغلی و درآمد, ما رو به سمت ایجاد کسب و کار کوچکی در زمینه گل و گیاه برد که علاقه مندی به آن در خانواده مان سابقه ژنتیکی دارد. با یکی دو تا از بچه های هم رشته, سایت «گیاهان آپارتمانی پارین» رو راه انداختیم. اگر تا به حال به گل و گیاه فکر نکرده اید و یا حتی علاقه ندارید, مطمئن هستیم می توانیم علاقه مندتان کنیم یا نظرتان را عوض کنیم. اگر هم مثل ما عشق گل و گیاه دارید, که این ارتباط یک رابطه برد-برد خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *